Anasayfa Hizmetlerimiz İnternet Reklam Paketi

İnternet Reklam Paketi

Diğer birçok reklam yönteminin yanı sıra masrafı en düşük olan ve günün 24 saati aktif olan yöntemlerden birisi web reklamcılığıdır. İnternet reklam paketimiz, Google reklam paketi ve Facebook Reklam Paketi dahil olmak üzere geniş kapsamlı bir pakettir.

Smart Web Tasarım, sahip olduğu geniş internet ağının olanaklarından faydalanarak banner reklamları hizmetini sunmaktadır. Bunun yanı sıra Google reklam ve Facebook reklam çalışmaları da dahil edilerek en geniş reklam ağından yararlanma imkanı bulabilirsiniz. Belirli bir süre boyunca sürekli olarak yayınlanacak reklamlarınız sayesinde internet siteniz daha fazla trafik alabilir ve hedef kitlesine doğrudan ulaşabilir.

Birçok reklam çeşidine göre web reklamcılığı hızlı bir şekilde yanıt vermektedir. Reklamınızın yayınlandığı gün içerisinde hemen cevap alabilir, kampanya gibi uygulamalarınızı hedef kitlenize taşıyabilirsiniz. Hem dahili reklam ağımız üzerinden hem de Google reklam paketi ve Facebook reklam paketi üzerinden sitenize yönlendirilen trafik hakkında detaylı istatistikler rapor halinde tarafınıza sunulmaktadır.

İnternette farklı sitelerde yayınlanacak reklamlar backlink sayınızı arttıracak ve sitenizin kalitesini yükseltecektir. Doğrudan aldığınız trafikler kısa zaman içerisinde ticari kazanç sağlayacaktır. İnternet kullanıcılarının göz alışkanlığı kazanması da orta ve uzun vadede kazancınızı arttıracak önemli unsurlardan birisidir.

Verdiğimiz hizmet kapsamında internet sitenizin ya da ürününüzün reklamı, yapılan anlaşmaya bağlı olarak belirlenen sitelerde banner şeklinde yayınlanır. Reklam uygulamamız günlük, aylık ve gösterim başına ödeme şeklinde fiyatlandırılır. Dilerseniz Google reklam peketi ve Facebook reklam paketini bağımsız olarak satın alabilirsiniz.

Hibrit İnternet Reklamcılığı

Hibrit internet reklamcılığı ile reklam ağlarınızı birleştirerek en geniş kitleye ulaşınHibrit internet reklamcılığı ile Google AdWords, Facebook ve Smart reklam ağını birleştirerek en geniş kitleye ulaşmanızı, en düşük maliyetlerle sağlamaktayız. İnternet kullanıcılarının her yerde karşılaştığı ve firma imajınızı güçlendiren çalışmalar yapabilirsiniz. Düşük maliyetli, kapsayıcı ve yüksek geri dönüşümlü reklamcılık hizmetimizden yararlanın.

Gelişmiş Reklam İstatistikleri

Gelişmiş reklam istatisklerini kullanarak reklam maliyetlerinizi düzenleyinYapacağımız reklam çalışması süresince belirlenen periyotlarda ayrıntılı reklam ve maliyet istatistiklerini raporluyoruz. Raporlar doğrultusunda hazırladığımız ve reklam yayıncılığı tecrübemizle oluşturduğumuz teknik analiz de raporlarımız içerisinde yer almaktadır. Reklamlar sonucunda oluşan verilerle reklam çalışmaları optimize edilerek geliştirilmektedir.

Etkin Reklam Yönetimi

Etkin reklam yönetimi ile reklam giderlerinizi optimize edinProfesyonel reklam yönetimi belirlenen reklam bütçesi ile mümkün olan en çok ve en alakalı kullanıcılara ulaşarak gerçekleştirilir. İnternet reklamcılığı profesyonel bir yönetimle bütçenizi en yüksek verimle kullanmanızı sağlayacaktır. Profesyonel reklam yönetimi ile reklam ve sponsorluk giderlerinizi optimize ediyoruz.

Zengin Reklam Modelleri

Zengin reklam modelleri kullanarak hedeflerinize ulaşınSmart reklam ağı içerisinde yer alan web sitelerinde; internet reklamcılığında en çok tercih edilen CPC (Tıklama Başı Maliyet) ve CPI (Gösterim Başı Maliyet) modelleri ile çalışmaktayız. Reklam ve pazarlama stratejinize en uygun reklam modelini seçerek reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz. Genel olarak ürün ve hizmet satışına dönük reklamlarda CPC modelini tavsiye ederken marka bilinirliğini arttırmak için yapılan reklam kampanyalarında CPI modelini öneriyoruz.

AdWords Yönetimi

Google AdWords ile firmanızı tanıtın!Google AdWords Yönetimi bütçe ve trafik optimizasyonu yapılarak profesyonelleştirilir. Bu sayede aynı bütçe ile daha fazla kişiye ulaşırsınız. Anaktar kelimelerde yapacağımız optimizasyon ile ürünlerinizle en alakalı kitleye erişmenizi sağlıyoruz.  Google AdWords Yönetimi sayesinde reklam giderlerinizde tasarruf edersiniz.