Anasayfa Hizmetlerimiz Google SEO Desteği

SEO Arama Motoru Optimizasyonu

SEO Nedir?
Search Engine Optimization baş harflerinden oluşan kısaltmaya SEO demekteyiz. SEO arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir. Arama motoru optimizasyonu bir web sitesinin arama motorlarındaki arama sonuçlarında üst sıralarda yer alması ve web sitesindeki sayfaların arama sonuçlarındaki genel başarısını arttırmaya yönelik çalışmaları kapsamaktadır.

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu Kazanç Olarak Döner
Günümüzde internet trafiği %90 arama motorları üzerinden yönlendirilmektedir. Bu nedenle arama sonuçlarındaki başarı web sitenizin arama motorlarından daha fazla trafik elde etmesini sağlayacaktır. Ayrıca arama motorları tarafından ilk sayfalarda yer alan kuruluşlar internet kullanıcı tarafından daha güvenilir ve prestijli olarak değerlendirilmektedir.

Bu nedenlerle SEO sitenizin trafiğini arttırmakla birlikte müşterilerinizin firmanıza olan güvenini de arttırarak kazanç olarak size geri döner.

SEO Google Merkezli Bir Çalışmadır
Ülkemizde ve dünyada en yaygın kullanılan arama motoru Google'dır. Ve web sitelerinin arama motorlarından aldığı trafiğin %90'ı yine Google tarafından yönlendirilmektedir. Bu nedenle SEO çalışması yaparken Google arama sonuçlarındaki başarı esas alınır.

%100 Google SEO Uyumlu Tasarım
Web sitenizin teknik altyapısı Google tarafından belirlenen standartlara uyumlu olmalıdır. Smart Web Tasarım olarak SEO çalışması yapılamayacak olsa dahi web sitesi tasarımlarımızı %100 Google uyumlu olarak uygularız. Böylelikle Google arama sonuçlarında avantaj sağlarız.

SEO Başarısı Yüksek Kaliteli İçerik
SEO çalışması kapsamında web sitenizin içerik kalitesini yükseltmekteyiz. Bu amaçla mevcut içerikleri yenilemekte ve yeni içerikler eklemekteyiz. Site içeriğinizin kalitesi hem Google sonuçlarını etkileyecektir hem de web sitenizi ziyaret eden kullanıcılarda daha olumlu bir izlenim bırakacaktır.

SEO Reklam Giderlerinizi Azaltır
Arama motoru optimizasyonu sonucunda siteniz reklamlarla aldığı trafikten çok daha fazla trafik alır. Reklam yayınlamanıza gerek kalmaz. Reklam giderleriniz tasarrufa dönüşür ve dilerseniz site içeriğine dönük içerik yatırımları yaparak çok daha geniş bir kitleye erişimi sağlayabilirsiniz.

Neden Google SEO?

Neden Google SEOÜlkemizde ve dünyada en etkili arama motoru Google'dır. Çünkü Google web sitelerini, kullanıcıların ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak üzere listelemektedir. Ve arama sonuçlarından gelen trafiğin tamamına yakını Google tarafından yönlendirilmektedir. Bu nedenle SEO çalışması Google arama sonuçlarındaki başarı ile ölçülmektedir. 

Reklam Bütçenizi SEO İçin Değerlendirin!

Reklam bütçenizi SEO için kullanarak yatırım yapınWeb sitenizde trafik elde etmek için ayırdığınız aylık bütçeyi SEO çalışmasına yönlendirerek hem daha yüksek trafik elde edersiniz hem de kalıcı bir yatırım gerçekleştirmiş olursunuz. SEO yatırımı reklam bütçenizi elinizde tutarak kısa sürede kendini finanse ederek tasarruf etmenizi sağlar. Çünkü SEO çalışması sitenizin kendi kendine gelir elde edebilmesinin en önemli adımıdır.

Organik Trafik

Organik site trafiğiOrganik site trafiği, doğal arama sonuçlarıyla gelen ve faaliyetlerinizle en ilgili kitleyi web sitenize taşır. Organik arama sonuçlarıyla gelen bu trafik sitenizde satışa dönüş oranı en yüksek trafik çeşidini oluşturacaktır. Bu nedenle bir web sitesinin temel trafiği arama motorlarındaki başarısı ile gelen organik trafik olmalıdır.

Yüksek Site Trafiği

Site trafiğini arttırmaSEO çalışması, belirlenen arama sonucundaki birinci sayfa hedefinin gerçekleşmesi sonucunda ilgili arama yapan kullanıcıların önemli bir kısmının sitenize ulaşmasını sağlar. Binlerce kullanıcı web sitenizden ve ürünlerinizden haberdar olur. Bu sayede sitenizden elde edebileceğiniz maksimum kazancı sağlayabilir ve iş hacminizi katlayabilirsiniz!

Hızla Yükselin

Arama sonuçlarında hızla yükselinSEO desteiğimizle arama sonuçlarında ilk sayfada yer alabilirsiniz. Çalışmanın başlaması ile birlikte arama sonuçlarında hızlı bir yükselme sağlarsınız. İlk sayfaya yaklaştıkça bu gelişme biraz daha yavaşlayarak ilk sayfaya yerleşene kadar devam eder.

Prestij Kazanın

Web siteniz ve firmanız prestij kazansın.Arama sonuçlarında ilk sırada yer almanız, sunduğunuz ürün ya da hizmetin kullanıcı algısındaki güvenilirliğini ve marka algısını son derece güçlendirir. Bu algısal avantaj firmanızın rakiplerinizin gözündeki değerini bile yükseltir. Çalışmalarınız herkes tarafından takip edilir. Sektörünüzün en prestijli aktörü olmanın ilk adımlarından birisi arama sonuçlarında ilk sayfada yer almaktır.