Anasayfa Hizmetlerimiz Web Tasarım

Web Tasarım

Bilgisayar ortamındaki farklı disiplinlerin birleştirilmesi olarak görülebilecek web tasarım hizmeti, esasen bir sitenin grafik tasarımını ve yazılım alt yapısını kapsamaktadır.
Oldukça kapsamlı bir hizmet olarak görülmesi gereken web tasarımı görsel bir çalışmadan da öte internet kullanıcısının ihtiyaçlarını karşılayan ve ortaya konulacak internet sitesinin hedeflerine ulaşmasını sağlayan bir nitelikte olmalıdır.

Bir yönüyle sanatsal bir çalışma olmakla birlikte, web tasarımının esası ticari başarının elde edilmesidir. Bu nedenle tasarım anlayışının gelişimi, bu ticari hedeflerin sağlanması yönündedir.

Smart Web Tasarım, yukarıda bahsettiğimiz gerçeklikten beslenerek tasarımlarını oluşturmaktadır. İnternet sitesinin tasarımında site kullanıcısının beğenilerini ve internet kullanım alışkanlıklarını esas almaktadır.

İnternet üzerinden kurulan ticari ilişkilerde çokça yaşanan güven sorununu çözmede, tasarımın etkin gücünü kullanmakta, bütün çalışmalarını gerekli güveni tesis edecek profesyonel bir yaklaşımla tamamlamaktadır.

Smart Web Tasarım, web tasarımında bir takım ilke ve önceliklerle hareket eder. Özetle ifade edecek olursak;

Erişebilirlik: Kesintisiz erişebilirlik için web standartlarını harfiyen uygulayan firmamız, bu konuyu sadece yazılım yani teknik düzeyde ele almamakta, sunulanın kullanıcıya ulaşmasını da önemsemektedir.

Hızlı yüklenme: Yapılan tasarımın yazılım altyapısını internet sitesinin en hızlı açılabileceği şekilde oluşturan firmamız, site ziyaretçilerinin zamanını almayacak teknikleri esas alır.

Kullanıcı dostu tasarımlar: Firmamız internet ve bilgisayar kullanıcılarının, zaman içerisinde gelişen kullanım alışkanlıklarına uygun, bu yönüyle düzenli ve sade web tasarımlarını esas alır.

Arama motorlarında başarı: En sık kullanılan arama motorlarının kriterlerine uygun tasarımlar hazırlayan firmamız, arama motorlarındaki başarıyı web tasarımının önemli bir başarı ölçütü olarak ele alır.

Bakım ve yenileme kolaylığı: Tamamen modüler yapıya sahip tasarımlar üreten firmamız, siber saldırılara karşı sürekli gelişen tedbirler alır ve düzenli bakım hizmeti sunar.

Kullanıcı Dostu Türkçe Yönetim Paneli

Türkçe yönetim paneli ile web sitesi yönetimiSmart Web Tasarım, başlangıç seviyesinin üstünde bilgisayar bilgisine sahip herkesin rahatlıkla siteyi yönetebileceği bir yönetim paneli sunar. Ek olarak site yönetimi hakkında kapsamlı eğitim verir. Bu yönetim paneli sayesinde, yazı eklenip, çıkartılabilir, değiştirilebilir, resim ekleme-çıkarma işlemleri yapılabilir, menüler kolaylıkla düzenlenebilir.

%100 Google SEO Uyumlu Web Tasarım

Googke SEO uyumlu web sitesi tasarımıSitenizin arama motorlarında başarılı olması için gerekli bütün altyapıyı, web tasarımı kapsamında oluşturuyoruz. Web siteniz SEO uyumlu olarak hazırlandıktan sonra site yöneticilerine SEO konusunda detaylı brifing verilir. Web sitenizin SEO uyumlu olması, siteniz için SEO çalışması yapılırken teknik altyapısında hiçbir düzenlemeye gerek olmadığı anlamına gelir.

Modüler Tasarım

Geliştirilebilir modüler web sitesi tasarımıSmart Web Tasarım, yaptığı siteleri modüllü yapıda inşa eder. Modüllü yapı sayesinde site üzerinde bulunan bir modül çıkartılabilir, yenisi eklenebilir ya da hiç olmayan bir modül eklenebilir. Böylelikle gelişen web uygulamalarını sitenize ekleyebilir ve sitenizin bu anlamda da güncel kalmasını sağlayabilirsiniz.

Sade Site Tasarımları

Sade Site TasarımlarıSmart Web Tasarım sadece amaç odaklı çalışır ve sitenin tasarımını mümkün olan en sade şekilde yapmaya çalışır. Siteyi gereksiz görsel öğelere boğmaz. Gerekli vurguları ön plana çıkartır ve siteyi hiyerarşik yapılanma içerisinde inşa eder. Böylelikle site kullanıcılarına, ziyaret esnasında kolaylık sağlar.

Grafik Tasarım

Web sitesi için grafik tasarımıSmart Web Tasarım, site tasarımı yaparken aynı zamanda ihtiyaçlar doğrultusunda görsel öğelerin tasarlamasıyla da ilgilenir. İyi bir web sitesi için grafik tasarımları son derece önemlidir. Size düşen sadece nasıl bir sitenizin olmasını istediğinize kara vermektir. Gerisiyle ekibimiz içerisinde yer alan grafik tasarımcıları ilgilenir.

Şık Tasarımlar

yaratici-web-sitesiSmart Web Tasarım bir web sitesinin işlevini yerine getirmesinde, şık ve ferah bir tasarımın son derece önemli olduğunu düşünür. Bu sebeple site tasarımı yaparken gelişmekte olan web teknolojisine, tasarım tekniklerine uygun projeler ortaya koyar. Her sitenin tasarımını, o sitenin hizmet edeceği ihtiyaca göre yapar.